• fullscreen image narrow1
  • This is a HTML caption with a link.
  • This is another HTML caption with a link.

Informacje

STRONY WWW

Reklama w Internecie stała się w obecnych czasach czymś niezbędnym. Dlatego posiadanie własnej strony internetowej przez niemal każdą firmę oraz osoby, które świadczą swoje usługi należy do najefektywniejszych sposobów na pozyskanie nowych klientów. Nie bez znaczenia jest odpowiedni wygląd strony www, który powinien być przede wszystkim czytelny.
W ofercie znajdują się strony proste jak i bardziej rozbudowane w zależności od wymagań klienta.

webpages
PO CO MI STRONA INTERNETOWA ?

W XXI wieku strona internetowa stała się najpopularniejszym narzędziem marketingu interaktywnego. Zapewnia ona całodobowy przekaz, w dodatku z każdego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu, w dodatku to jest niezwykle tanią i bardzo efektywną formą reklamy. Priorytetem odpowiednio wykonanej strony jest podniesienie prestiżu firmy, dostarczenie  odwiedzającym ważnych informacji na temat jej działalności i oferowanych przez nią produktów, usług oraz informacji kontaktowych.

map
SYSTEM CMS

Strony internetowe, które są oparte na systemie CMS (System Zarządzania Treścią) przynoszą mnóstwo korzyści. Posiadają interfejs użytkownika w postaci wbudowanego panelu administracyjnego, w którym można samodzielnie aktualizowac zawartość strony bez potrzeby znajomości języków programowania takich jak html, css i php.
Strony oparte na CMS to także możliwość nieograniczonego rozwoju strony (od wizytówki internetowej po rozbudowany portal internetowy.
Dzięki stronie zbudowanej w systemie zarządzania treścią, może przy niej pracować wiele osób naraz o różnych kwalifikacjach, można im również przydzielić różne poziomy dostępu w administracji witryny w zalezności od powierzanych im zadań.

cms
DLACZEGO WŁAŚNIE CMS ?

Administracja strony internetowej opartej na systemie zarządzania treścią pozwala w bardziej elastyczny sposób administrować swoją stroną www, co przekłada się w szczególności na dużą oszczędność czasu zarówno na nauczenie się jeżyków programowania, które są niezbędne do obsługi stron nie opartych na CMS na przykład na statycznych plikach HTML oraz czasu na przeprowadzanie prac związanych z administracją strony takich jak umieszczanie artykułów, grafik, galerii, instalowania dodatkowych modułów poszerzających funkcjonalność serwisu.

checklist
NOWOCZESNE STRONY INTERNETOWE

Strony internetowe są przez nas dość różnie nazywane. Na przykład czasem mówimy, że ta strona jest prosta, a tamta nowoczesna. Co takiego wyróżnia oba przykłady stron ?. Otóż nowoczesną strona www określimy na podstawie kilku parametrów, najczęściej jesteśmy w stanie to stwierdzić po pierwszym spojrzeniu na daną stronę. Przychodzi nam na myśl, że strona jest na wysokim poziomie technicznym, posiada atrakcyjną szatę graficzną, jest w dobrym stylu oraz przyjazna dla użytkownika. Aby móc nazwać stronę internetową za nowoczesną powinna ona dostosowywać się do wszechobecnych urządzeń mobilnych i szybko się uruchamiać.

webresponsive1
AKTUALIZACJE STRONY WWW

Administrator oraz użytkownik w prosty sposób może modyfikować treści w serwisie, tworzyć galerię, edytować i dodawać nowe artykuły, dokonywać zmian swoich produktów oraz zarządzać budową menu.

761X3151RESPONSYWNE STRONY WWW

Przyszłość Internetu to w coraz większym stopniu urządzenia mobilne takie jak laptopy, tablety i smartphony, na których coraz częściej są przeglądane treści internetowe. Czy strona Twojej firmy jest już dostosowana do obsługi na urządzeniach przenośnych ?
Bądź na bieżąco z najnowszymi technologiami

webresponsive2
STATYSTYKI GOOGLE ANALYTICS

Podpięcie raportów Google Analytics, dzięki czemu będziesz mógł sprawdzać dokładną liczbę wejść na stronę również w czasie rzeczywistym i na jakie podstrony konkretnie wchodzą. Dowiesz się także z jakich miast, krajów, za pomocą jakich słów kluczowych trafili na Twoją witrynę, internauci i jak długo na niej przebywali oraz bardzo wiele innych przydatnych parametrów.

statistics
HOSTING

usługa polegająca na przechowywaniu witryny internetowej na serwerach dostępnych dla społeczności internetowej.

server
MODERNIZACJA STRON WWW

Dotyczy właścicieli stron, które zdezaktualizowały pod względem treści, wizualnym lub zostały wykonane przed wieloma laty i odbiegają od obecnie panujących standardów, takich jak responsive.

webupdate


chwilowka online